Embed

Patrona Eşe Göre Burç Yorumları

 

Patrona ve eşe göre burç yorumları

Patrona ve eşe göre burç yorumları KOÇ
      Patronunuz Koç ise; Asla hatasını düzeltmeyin çaktırmadan kendisinin bulmasını sağlayın. 'Ben biliyorum' havalarına girmeyin, sinirliyken gözüne ilişmeyin.
      Karınız Koç ise; Yalan söylemeyin. Erkeğine göre çok daha uyanık olan koç kadını yalan söylediğinizi anında anlayacak ama çaktırmayarak, kedinin fareyle oynadığı gibi sizinle oynayacaktır. Ve çok kısaca belirtelim; yalana tahammülü yoktur
      Kocanız Koç ise; Kavga anında bile olsa onu küçük düşürmeyin. Acısını mutlaka çıkaracaktır.

BOĞA
      Patronunuz Boğa ise; Güvenini sarsmayın, ilişkilerini güven üzerine kuran boğa insanı, özellikle de patron konumundaysa calişanına güvenmek ister.
      Karınız Boğa ise; Yaptığı yemeği sonuna kadar bitirin ve asla dağınık bir sofrada yemek yeme konusunda ısrar etmeyin. Boğa kadını güzellikleri, özellikle de kendi yarattıklarını paylaşmayı sever.
      Kocanız Boğa ise; Kocanızın karnı açsa onunla asla tartışmayın. Boğa burcu açken sinirli olur. Bu yüzden tartışsmanızı yemekten sonraya erteleyin.

İKİZLER
      Patronunuz İkizler ise; Yalan söylemeyin. Kendi de çok kolay yalan söyleyip kandırabildiği için, yalanı hemen anlar. Hızlı olun, sabırsız İkizler yavaş elemandan nefret eder
      Karınız İkizler ise; Özgürlüğünü kısıtlamayın. Telefonda arkadaşlarıyla derin bir dedikoduya daldıysa kızmayın, buna alışmalısınız.
      Kocanız İkizler ise; Özgürlüğünü kısıtlamayın, forma sokmaya çalışmayın, olayları uzatmayın.

YENGEÇ
      Patronunuz Yengeç ise; Annesiyle olan ilişkisini gırgıra almayın. Hele ki annesine dil uzatmaya ya da bir şey söylemeye kalkışmayın.
      Karınız Yengeç ise; Anne olmak istiyorsa engellemeyin. Sizi yemekleriyle beslemek isterse direnmeyin.
      Kocanız Yengec ise; Kocanızla annesinin ilişkilerine karışmayın. Kayınvalidenizle takışmayın. Kaybeden siz olursunuz.

ASLAN
      Patronunuz Aslan ise; 12 burcun patronu, patronunuzsa işiniz var. Egosunu incitecek minicik bir kırıntıdan bile kaçının. Masadaki düzenini değiştirmeye kalkmayın. Gürlediğinde kaçın.
      Karınız Aslan ise; Ucuz hediye almayın, boşanma sebebiniz olabilir.
      Kocanız Aslan ise; Bakımsız olmayın, toplum içinde kavga etmeyin. Giyiminize dikkat edin, beraberinde onun kılık kıyafetini de önemseyin.

BAŞAK
      Patronunuz Başak ise; Sistemsiz ve dikkatsiz davranmayın. Başak patronu sinirli olur. Gözü üzerinizde olacaktır. Hatalarınızı ortaya çıkarabilir.
      Karınız Başak ise; Pis ve dağınık olmayın ve eğer geç kalacaksanız mutlaka haber verin. Akşam yemeklerini kaçırmayın. Mali konuları ona bırakın. Karlı çıkarsınız.
      Kocanız Başak ise; Dağınık ve pis olmanız sık sık kavga etmenize neden olacaktır. Utangaç olan başağı, toplum içinde üzerine gitmeyin.

TERAZI
      Patronunuz Terazi ise; Bakımsız olmayın. Çevrenizdekilere adil davranın. Siz onun işlerini pratikleştirmek için oradasınız, ondan hızlı olmasını beklemeyin.
      Karınız Terazi ise; Onu, kötü görünümlü bir evde ya da semtte oturmaya zorlamayın. Sabahları çıkarken çabuk hazırlanmasını beklemeyin.
      Kocanız Terazi ise; Kocanızın dış görünümüne özen gösterin. Kıyafete verdiği parayı eleştirmeyin.

AKREP
      Patronunuz Akrep ise; Gizli işler çevirmeye kalkışmayın, burnunun sizden çok daha iyi koku aldığını unutmayın.
      Karınız Akrep ise; Onu aldatmak gibi bir düşünceyi aklınızdan bile geçirmeyin. İntikam soguk yenen bir yemekse bunu en soğuk yiyecek kişi akrep kadınıdır. Burnunuzdan getirir, öldürmeden bırakmaz.
      Kocanız Akrep ise; Ondan gizli işler çevirmeyin ve en önemlisi onun gururuyla oynamayın. Karışmayız fena incitir! Cinsel anlamda cazibenizi yitirmeyin.

YAY
      Patronunuz Yay ise; Yanlışlıkla onunla rekabete girmeye kalkmayın. Harcar sizi. Çözümsüzlük yaratmayın. Sinirine dokunmayın. Hoş bunun için yapılacak pek bir şey yok. Açıkcası, insan ilişkilerinde son derece başarılı Yaylar, zaman zaman bir kisiye takarlar.
      Karınız Yay ise; Asla özgürlüğünü kısıtlamayın. Seyehatlerine ve lüzumsuz harcamalarına karışmayın. En kötüsü sıkıcı olmayın, anında terk edilirsiniz.
      Kocanız Yay ise; Asla özgürlüğünü kısıtlamayın. Flört etmeyi bırakmayın. Yine en kötüsü sıkıcı olmayın, mutlaka sizden daha eğlenceli birilerini bulacaktır.

OĞLAK
      Patronunuz Oğlak ise; Her şeyi yapın ama asla zam istemeyin.
      Karınız Oğlak ise; Bayramlarda ailesine ziyaret konusunda problem çıkarmayın. Onun lafından çıkmayın.
      Kocanız Oğlak ise; 'Bana para bırak' demeyin, sakın ola savurganlık yapmayın. Ekonomik olun, daha da ekonomik olun.

KOVA
      Patronunuz Kova ise; Sizi özgür bıraktı diye işin suyunu çıkartmayın. Arkadaşınız gibi gözükse de unutmayın o bir patron.
      Karınız Kova ise; Geleneksel ev kadınını unutun. Onu kalıplara sokmayın. Enteresan inançlarına ve hobilerine karışmayın.
      Kocanız Kova ise; Eğer aydınlanmak için Hindistan'a gideceğim diye tutturursa engellemeyin. Evinizi eşyayla doldurmayın. Unutmayın kovaların eşyadan çok yaşam alanına ihtiyaçları vardır.

BALIK
      Patronunuz Balık ise; Merhametinden yararlanmayın. Onun hayrına bile olsa pinti olmayın.
      Karınız Balık ise; Harcamalarına, ufak tefek yalanlarına, ayakkabı tutkusuna karışmayın.
      Kocanız Balık ise; Sakladığı ilkokul defterlerini atmaya zorlamayın. Balıkların eşyalarıyla kurdukları ilişkiler duygusaldır. Arkadaşlık ilişkilerini eleştirmeyin ve para kontrolunu ona bırakmayın, batarsınız.

Kaynak: maksimum.com

15/10/12
Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !